aeg electrolux Zanussi logo logotype2 hotpoint-aristonindesit logo-tatramat Stiebel eltron

ADR

Tisk
PDF

O nás

Firma byla založena roku 1991 se sídlem v Hlučíně. Nejprve se firma zaměřovala na prodej a servis bílé techniky, přesněji praček, myček a sporáků. V tomtéž roce byla navázaná spojitost s firmou Indesit Company, která zajišťuje prodej a servis značek Indesit, Ariston v nynější době Hotpoint-Ariston a Schóltes. Postupem času se rozšířil také na sklokeramické desky, plynové desky, vestavěné elektrické zboží, lednice atd. 

2001 byl prodej a servis rozšířen o další tři značky – AEG, ELECTROLUX A ZANUSSI, v těchto a předešlých značkách jsme vedeni jako autorizovaný servis, kde se zúčastňujeme pravidelných servisních školení s následnými certifikáty.

2010 se servisní technici zúčastnili školení v rámci firmy Indesit Company na téma „servis chladících zařízení“. Oblast servisu se tak rozšířila na všechny výrobky HOTPOINT-ARISTON, INDESIT a SCHÖLTES.

2011 jsme se stali gestory pro Moravskoslezský kraj ve značkách HOTPOINT-ARISTON, INDESIT a SCHÖLTES. Jsme jediný autorizovaný servis v Ostravě a okolí. Ve vzdálenějších lokalitách máme servisní partnery, kteří se o danou oblast starají. Seznam kontaktů pro dané lokality naleznete v záložce SERVIS.

2013 jsme se stali autorizovaným servisem centrem a prodejcem značek STIEBEL ELTRON, AEG HAUSTECHNIK a TATRAMAT.

2014 jsme se stali Gestory značek AEG, ELECTROLUX a ZANUSSI.

2016 přechod firmy na společnost s ručením omezeným.

Personál tvoří:
  • Petr Janík - jednatel – vedení společnosti, servis
  • Kristián Janík - jednatel - prodej spotřebičů, instalace, servis
  • Jakub Pavlátka -  servisní technik
  • Kamila Stahalíková - asistentka
  • Marek Gaś - asistent
  • Tomáš Kaňa - prodej náhradních dílů na veškeré spotřebiče včetně bojlerů